Tag Archive for Bursa Travesti

Bursanın En Gözde Travestileri

Bursa’nın en gözde travestileri ile unutulmaz bir gece geçirmeye var mısınız? Hayatın stresinden ve bunaltılmışlığından artık daraldıysanız ve farklı heyecanlar aramaya çalışıyorsanız sizlere muhteşem bir haberimiz var. Bursalı güzeller güzeli bir çok travestiyle tanışıp zevklinize en uygun olanını seçip kendinize harika bir gece geçirtebilirsiniz. Birbirinden güzel travestilerle hayallerinizi yaşamak oldukça kolay olacak. Sizlerin isteklerini harfiyen gerçekleştirmek için çabalayan onlarca güzel travestiden birini bularak kendinizi mükemmel bir geceyle ödüllendirebilirisiniz. Kusursuz güzellikteki travestiler cinsel açlıktan dolayı size parçalar şekilde yaklaşacak buna emin olabilirsiniz. Çünkü onlar açlık çeken kişilerdir. Bu sebeple kendini tatmin edecek bir erkek gördüğünde kendilerini kaybeder derecede kendilerinden geçiyor diyebiliriz. Güzel kadınlardan hoşlanıyorsanız ancak önceliğiniz yatakta işini bilen profesyonellerden yanaysa hiç şüphesiz sizler için en uygun partner onlar olacaktır. Bursa Travestiler aldıkları paranın daha fazlasını hakeder aslında. Çünkü onlar sizleri mutlu etmek için ellerinden gelenin fazlasını ortaya koyabilecek kapasitededir. Eğer siz de onlar gibi cinsel açlık çekiyorsanız ve doyumsuz bir geceye varsanız hiç çekinmeden zevkinize uygun güzel bir travestiyi seçip kendinizi onların kollarına bırakın. Pişman olmayacağınız bu gece sonrasında kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz diyebiliriz. Farklı fantezi kıyafetleriyle sizleri karşılayan ve ardından yatak odasındaki onlarca fantezi oyuncağıyla size çeşitli fanteziler uygulan bu partnerlerle kendinizden geçeceksiniz diyebiliriz. Bursa Travesti değişik fantezilerin insanıdır. Sekste farklı şeyler denemeyi severler. Bu sebeple de sizler onlar için muhteşem bir partner olacaksınız. Her ne kadar kabul edilmese de travestiler hiç şüphesiz zamanla en çok tercih edilmeye başlanan partnerler içerisine girmiştir. Çünkü zamanla klasik sekslerden sıkılan erkekler farklı bir deneyim tadarak değişik bir zevk alma peşine giriyor. Eğer siz de onlardan biriyseniz hemen onlardan birinin yatağına misfir olun.

Yalnızlığınızı Bir Kenara Atın

Yalnızlık bir insan için en zor duygulardan birisidir. Yalnız nefes almak demek, akşam olduğunda izlediğin bir filmin sahnelerini tartışacağın kimsenin olmaması demektir.  Gününün nasıl geçtiğini soracak birisinin olmaması , İnsanlar bazen yalnızlıktan huzur bulurlar ve seçimlerini yalnızlık yaşayarak kullanırlar , oysa büyük bir çoğunluğumuz yalnızlığı bir kader olarak görür ve yaşarız. Galiba etrafımıza ördüğümüz duvarlar yüzünden yalnızlığı yaşayarak mutsuz oluyoruz.
Hayatta yalnızlığı sevmeyen en çokta biz kadınlar var. Ne zaman yalnız kaldığımızı hissetsek kesinlikle Bursa Travesti bayanları olarak bir araya gelip o kafe senin bu eğlence yeri benim diyerek gezip dolaştığımız anlar olur.  Sanırım biz kadınlar yalnız kalkmak için yaratılmamış olmamız yada genlerimizde yalnızlığı dışlamak vardır.
Bu gezme isteği olduğu sürece eski arkadaşımıza yada ayrıldığımız sevgilimize geri dönmeyi yada başımızı omzuna yaslayıp ağlamayı düşünmüyor isek normale dönmüşüz demektir.  Bu gezmelere kafamız rahatladığı sürece son vererek normal işlerimize dönüp standart hayatımızı sıkıntısız ve yalnızlıktan bunalma’mış bir Travesti bayan olarak yaşantımıza devam ediyoruz.  Erkekler bu konuda kendilerini nasıl dizginliyor yalnızlıkları ile nasıl başa çıkıyorlar gerçekten hiç bir bilgim yok. Kadınlar ise biri ile birlikteyken bile yalnızlık duygusunu yaşarlar.  örneğin yaşayacakları duyguların arasında hiçlik duygusu bile vardır.  Beraber hayatını sürdürdüğü insanla bile en ufak bir şey paylaşım yapmayan, kendilerini onunla değerli hissetmediğini düşünürler ve böle bir yalnızlığa hiç bir kalabalık çare olmaz.
Günlük hayatlarını süreklilik haline getirerek monoton bir hayat geçiren kadınlar’da kendilerini yalnız hissederler. Hiç bir değişiklik yapmadan rutin bir hayat içerisinde aynı şeyleri sürekli yapmak kadınlar için oldukça bunalım bir  durumdur. Buna kaybolmuşluk hissi’de diye biliriz.  Mutsuz olan bir bayan beraberliğini yeniden canlandırmaya çalışan kadının yaptığı hiç bir şeyin fayda etmediğini gördüğünde çaresizliğin hissine kapılarak depresif bir şekilde yalnızlığın pençesine düşer. Çaresizlik insanların daha çok düşüncelerine daha çok yoğunlaşarak , kendi işe baş başa kalmasına rahatsızlık verecek daha çok düşüncelerin çoğalmasına vesile olur.
Bayanlar erkeklere göre daha çok duygusal yapıya sahiptir.  Bir erkek sevgilisinden ayrıldığı zaman kolayca çekip gide biliyor ama bu bayanlar için pekte kolay olmuyor.  Kadın sevmediği erkek arkadaşını bile bile hayatından kolayca çıkarıp atamıyor.  Bu işin karar kısmında pek çok kadın duygularının ağır geldiği yönde yenilip , beraberliğini sürdürmeye zorlarlar kendilerini bunu en yakın Bursa Travesti bayanları bilir ve yalnızlıklarına son vererek hayatlarını güzel yaşayarak geçirmek isterler. Hiç kimse yalnız kalmasın bu güzel paylaşımı yapıyorum çünkü kimse yalnızlığı hak etmiyor. Aslında yalnızlık paylaşılacak bir durum değildir.  Kimsenin yalnız kalmasını istemem dileklerimle her kez mutlu bir beraberlik içinde hayatlarını sürdürsün.

En Doğal Haliniz İle Travesti Partnerinizle Zirvede

Travesti partneriniz ile birlikte iken doğal olmak rahatlatıcı ve çekici  özelliklerden bir tanesidir. Doğal olmak partneriniz ile uyumu yakaladığınız zaman ortaya çıkar partneriniz ile eğer birliktelikten aşırı hoşlanıyorsanız ve mutluysanız en doğal halinizle yaşamaya devam edersiniz.  Sıkıcı ve itici hareketlerden kesinlikle uzak durulması gerekir yoksa partneriniz ile aranızda kesinlikle bir uçurum oluşur bir soğukluk gelir ve bir daha arayı düzeltmek zor ola bilir sizin için.  Yeterince partneriniz ile aranızı iyi  ve sıcak tuta biliyorsanız bir adım öndesiniz demektir. Eğer partnerinizin leb demeden leblebi demek istediğini anlarsanız  rahat davranışlarda arkasından gelir. İlişkinizin cinsel birlikteliğin sıcak geçmesi ve anlaşa bilmeniz için bu davranışlar kesinlikle önemlidir.   Doğal olmak ve partneriniz ile birlikteliğinizin sürekli iyi geçmesi için davranışlardan bir tanesi altın kural olarak akıllarda yer etmeli bilginize.  Kısa süreli görüşmeler yaptığınız partnerinizin bile bu doğal davranışları istemesi hep bu sebepten dolayıdır.  Partneri Travesti bayan olan  bu rahatlıkla ve doğal davranışları ile ortamda keyfini çıkarmalı ve hayatının en mutlu insanı olmalı.  Çünkü Travesti bayan partnerleri kişinin davranışlarına göre iyi yada kötü bir performans sağlar buda tercih eden kişinin davranışlarından kaynaklanır.
İlişkiler içinde partnerler birbirlerine her şekilde doğal davranmalı ve karşılıklı hissettirmeliler birbirlerine birlikteliklerinin daha güzel ve huzurlu geçmesi için ön koşulan şartlardan bir tanesi haline gelse daha iyi olur aslında rahat ve doğal olun.  Doğal olmadığınız ve yapmacık tavırlarla davranışlarınızı sergilediğiniz partneriniz bu durum için sizi mutlu etmeye bilir ve dilediğiniz hayalini kurduğunuz yaşamak istediğiniz ne varsa o gün için hüsrana uğraya bilirsiniz.  Bazı insanların yapmacık tavırlar ile Travesti partneri ile görüştüğünde randevusu reddedilerek geri gönderiliyor. Daha fazla zevkler yaşamak için doğal olmaktan çıkan ve başka davranışlara bürünen kişiler hüsranları ile yaşamaya devam ediyor. Eş cinsel birlikteliklerinde bu gibi davranışlara hayatlarında yer vermeyen Bursa Travesti bayanları ile birliktelik düşündüğünüzde yapmacık değilde gerçekten doğal halinizle görüşmelerinizi yaparsanız dünyanın en mutlu insanı olursunuz ve kesinlikle tercihlerini doğal insanlardan yana yapan Bursa Travesti bayanları bu konuda hassas ve dikkatlidir.  Çünkü Bursa travesti bayanları’da keyif almak isterler ve asla bu şekilde bir birliktelik tercih edip tersini düşünmezler. Gayet doğal ola bilen ve partnerlerini zevkten deliye döndüren yapmacık hareketlerden ve davranışlardan uzak duran Bursa Travesti bayanları kaliteli hizmetleri ile her şekilde adlarından sık sık söz ettirmiştir. Bu sebepten dolayı tercih konusunda başta gelmek üzere olunan Bursa Travesti bayanları en doğal halleri ile yaşantılarına devam ederler  ve tercih talepleri git gide artmaktadır. Kaliteli bir birliktelik kim istemez kendinizi en doğal halinizle Bursa Travesti bayanlarının  yanında mutlu ve muhteşem hissedeceksiniz seçimlerinizde pişman olmadığınız gibi daha önce almadığınız zevki yaşayacak kendinizi ödüllendirmiş olacaksınız platformumuzda sizler için güzel hizmetler veren Travesti partnerlerini daha fazla bekletmeyin.

Kendinize Uygun Travesti Partneri

Travesti bayanları oları tercih eden kimselerle gerçekten’de çok iyi bir ilişki yürütebiliyor ve gerçek samimiyeti olan duyguları yaşamak için bekliyorlar. Sınırlarını zorlayıp kendilerini oldukları gibi hissetmek için Travesti partnerleri ile aynı hisleri paylaşmak en iyi tercihler olmaları onları daha çok çekici ve güzel yapıyor. Haliyle bu durumdan haz etmeyen ve bu duygular ile yaşamayı kabul etmeyen ön yargılı davranışlarda bulunan kimseler katı görüşlere sahip olanlar onları kabul etmekte ve onlar ile birlikte bu duyguları yaşamak isteyenleride yargılayınca kötü bir durum ortaya çıkıyor. Bu baskıyı kurarak ve bu hisleri yaşamak isteyenleri dışlayarak sıkıntıları ve problemleri daha çok genişletiyorlar ve içine kapanık kimseleri’de hislerini yaşamakta güçlük çekmelerine neden oluyorlar. Bunun sonucunda bu gibi problemler ve sorunlar yaşandığında kendilerini bulmaya çalışan insanlarada engel olup daha büyük sorunların ortaya  çıkmasına neden oluyorlar.
Nedendir bilinmez ama bu gibi sorunları çözmek yerine ön yargılı davranarak katı görünüm ile yaklaşarak sorunları daha çok büyütüp sıkıntıları aşmak yerine insanlara yardımcı olup anlayışlı davranmak yerine bu  şekilde davranarak bu sıkıntıları yaşayan kimselere’de büyük sıkıntı olunduğu doğrudur. Halbuki bu gibi sıkıntılara daha ılımlı yaklaşa  bilir ve anlayışlı olunursa ve her insanın tercihine saygılı olunursa bu gibi sıkıntıları aşa bilir ve daha büyük ve daha iyi bir toplum ola biliriz. Seçimlerini özgürce yapan bir toplum olmak kimseyi bu gibi sıkıntılar ve problemler rahatsız etmez diye düşünmek   sanırım sorun olmaz diye düşünüyorum.
Kendini bula bileceği ve en iyi keyif alacağı partnerden tercih ettiği partnerinden vazgeçmek zorunda olan kimseler olduğunu düşündüğümüzde bu durumun sıkıntılarını ve zorluklarını az da olsa anlaya bilirsiniz. Cinsel birliktelik için tercihler insanın kendi seçimleri ile alakalıdır ve onu istemediği bir ilişkiye zorlamak kesinlikle yanlıştır. Tercihlerini Travesti bayanlarından yana yapan kimseleri suçlamamalı ve yargılanmamalıdır. Aynı durumda empati kurulursa hemen hemen herkez bu durumda olduğunu düşünürsek aslında problemlerde çözülmüş olur diye düşünüyorum.
Yapılan tercihler tamamen kişilere özel seks ve cinsel birlikteliğinde yaşadığı sorunlarını çözmek için yapılmış olduğunu düşünürsek bu şekilde düşünüldüğünde kimseye kötü gelmemeli ve yargılanmamalı diye düşünmekte fayda var toplum için atılması gereken en iyi adımlardan biride anlayışlı olmak bu gibi durumlarda ve  ilerlememiz için en güzel adımlardan biride bu olabilir.  Bu gibi boşluklarda olan kimselerde daha çok aslında bizim gibi bu problemleri aşamayan küçük ülkeler olarak göze çarpıyor.
Bu gibi sorunlar ve problemlerle karşılaşan kimseler Travesti partnerleri ile birlikteliklerini yaşayan kimseler olarak ön planda yer alıyor ve daha çok göze batıyor. Kendilerini bulma konusunda zorlanan ve Travesti bayanları ile kendilerini bulmaya çalışan kimseler henüz bakış açısı gelişmemiş toplumumuz yüzünden baskı altında kalıyorlar. En bariz ve belirgin olan Bursa Travesti bayanları ile birlikte olanlar kendilerini bulmaya çalışan beylere son derece yardımcı olarak bu gibi sıkıntıların üstesinden partnerleri ile birlikte geliyorlar portalımzda Bursa Travesti bayanları ile iletişime geçerek kendinizi bula bilir ve hayatınızın tadını doyasıya çıkara bilirsiniz.

Travesti Partnerinizle Tatmin olmak

Bazı kimselerin ilişki tarzları başkarına göre farklıdır ve onlar istedikleri hissi ve duyguyu eşcinsel ilişlilerde bulurlar.  Bu kimseler genelde tercihlerini Travesti partnerlerinden yana kullanarak beraber olduğu birliktelik sırasında tatmin olma duygusunu doyasıya yaşarlar. Başka şekilde başka partnerlerle ilişki sırasında aynı tatmin olma duygusunu yaşamak söz konusu bile değildir.  Ülkemizdeki çoğu insanın düşündüğü gibi değil tam aksine bu duygular ve hisler geçici değil kişinin içinden gelen ve karşı konulamaz hislerdir. Bir Travesti partneri tercih eden kişiye hangi açıdan bakmasını bilemeyenler bu şekilde düşündüklerini ifade edeler bunun tam aksine bilim bunu ortaya açık ve net şekilde koymuş durumdadır.  Kendilerini bu şekilde bu tarzda uygun olduklarını görenlerin istedikleri bilimin ortaya koyduğu bu gerçeği herkezin görmesidir.  Ancak bazı insanlar bilgileri olmadan bile her konuda yorum yapmaktan çekinmiyorlar doğrusu nedir ne değildir araştırmadan bodoslama bir şekilde yorumlar yaparak yanlış şekilde düşünmelerine sebep oluyor bir başkasınında. Özellikle insan tercihleri anlamında insanlar kendi düşündükleri başka şeyden bir şeyin doğru olacağına inanmış durumdalar.  Buda bu gibi konulara bakış açılarının yanlış olduğunun ispatıdır. Gerektiği gibi düşüne bilmek ve bildikleri konularda doğru düzgün yorumlar yapmak en doğru olanıda budur işte.  Her insanın bu durumlara uyması bizim için ilerlere gitmek daha kolay olacakdır diye düşünüyorum.
Herkezin bildiği üzere Bursa Travesti bayanlarını tercih etmek tercih eden için oldukça şanslı olduğunu ve farklı daha heyecanlı şekilde yeni hislerle ve duygularla karşılaşacağı gibi Bursa Travesti bayanları partnerlerine oldukça güzel ve kaliteli hizmet sunmaktadırlar.
Anlaşılması zor olmayan bu durum hakkında bilgilenmeniz ve olumsuz şekilde yorumlarda bulunmamak gerekir.  Bakış açımızı dahada genişleterek bu duruma ilerlemek için bir pay düşmeli her insana biraz gerçek olan bilgiler ve olumsuz yorumlardan sakınsak yeterli olacaktır.  Çoğu şeyde olduğu gibi bu gibi konulardada verimsiz olan ülkemizdeki insanlar hemen hemen kendi doğruları ve düşünceleri ile karşısındaki insanı çürütmeye çabalar ancak günümüzdeki eşcinsel birliktelikler için savunmaları çok yetersiz kalmıştır.  İnsanların bu dünyada özgür olduğunu ve kendi seçimlerindeki hayatında olduğu birlikteliklere aşırı ihtiyaç duyduğunu görmemek imkansızdır. Görüldüğünü düşünsek bile öle bir durum olsada boş şekilde çabaladıkları ile kalırlar.  Bir faydası olmadığı gibi boşu boşuna çabaladıkları ile boşa zaman harcarlar.  Seksi Bursa Travesti bayanlarının daha çok tercih ediliyor olması ve değişik tatlarda hizmerler sunuyor olmaları kimseleri rahatsiz etmemeli ve herkezin kendi hayatına bakması gerekir.  Eğerki mutluluğu son derece kaliteli şekilde hizmet olarak veriyorlar ise onları bu durumda kötülemek yada toplumdan dışlamak bize yakışmayacaktır.
Öncelikle herkezin düşüncelerini yorumlaması gerekirse kendi aldığı zevklerden başlaması gerekir.  Kendi seks hayatından yada yaşam tarzından aldığı zevklerden memnun olsun yada olmasın başkalarının tercih haklarına karışmamalıdır.  Bu düşünceler her insanın kafasında oturduğu zaman toplumsal bir ülke olarak çağdaş olacağımızı kimse aklından çıkarmasın insanlık için güzel bir adım atmanız yeterlidir buna anlayışlı olmakla başlaya biliriz.

Muhteşem Fanteziler İçin Bursa Travestileri

Sizlere muhteşem farklı fantezileri tattıra bilecek partnerler arasında başta gelmek üzere Bursa Travesti bayanları bilinmektedir. Çünkü farklı fantazileri ve değişik zevkler sundukları ve farklı karakterleriyle iyi bir tecrübe edinmeye en iyi altarnatif ola bilirler. Tabiki bu tarzda zevk ve partnerler arayan için Bursa Travesti bayanlarını belirtmek gerekir. Kendilerine haz tavırlari ile değişik karakterleriyle sekste doyumsuzluğu gidere bilecek partner adayları olarak bilinmektedirler. Kendilerini Travesti bir bayanla ilişkiye girerek mutlu eden kimseler Bursa Travesti bayanları ile ilteşime geçerek kalitelerini kontrol ede bilirler.  Tarifsiz zevkleri ile sizlere muhteşem fantaziler suna bilecek Travestiler sizleri cinsel birliktelik sırasında zirvelere adım adım çıkara bilirler. Cinsel ilişkiler sırasındaki alışılmışlık ve monoton seks birlikteliği artık sizlere zevk vermiyor ise seksin size doyumsuzluk vermediği anlamına gelmektedir. Kimi insan için uzun süre kimi insan için kısa sürede sekste doyumsuzluk döngüsü can sıkıcı bir durum olarak bilinir. Girdikleri seks ilişkilerinde bile mutlu şekilde ayrılamayan insanlar bu durumu çok iyi bilirler.
Sekste doyumsuzluğun önüne geçe bilmek için aslında en başta üstüne basa basa sölemeye çalıştığımız şeyleri iyi anlamak gerekir. Rutin ilişkilerden çıkılarak monoton olmayan bir ilişki yada ilişkiler yaşamak siz ihtiyaç sahiplerine çok iyi gele bilir. Çekinerek yapmadığınız seks hayatı belkide en çok zevk alacağınız seks hayatı olarak seks hayatınıza zevkler ve renkler kata bilir. Bu yanınızı ön plana çıkarıp keşfetmek denemek ve yanılma yolundan geçer. İsteyerek ve değiştirerek seks hayatınıza daha fazla zevkler katarak ve doyuma ulaşıla bilir ve özlediğiniz seks hayatına kavuşa bilirsiniz. Öncelikle ne tür bir partner adayı arıyorsunuz ve ne gibi özellikleri olması gerektiğini düşünüyorsunuz bunları bi gözden geçirmek gerekir. Deneyerek gördüğünüz ve farklı zevkler aldığınız doyumsuzluğu önlemiş bir şekilde büyük keyifler alıyor ve monoton seks hayatından kurtulmuş oluyorsunuz.
Doyumsuzluğa ulaşan ve ilişkisinden artık zevk almayan bir kimse kendi kendine daha bir büyük sorunla karşılaşır ve depresif hayata sokar kendini ve hayattan bile zevk almayacak hale sokar kendini. Biran önce farklı zevkler ile doyumsuzluk problemini çözmek ve biran önce bu gibi oluşacak sorunlarında önüne geçmek gerekir. Bunun bir tek yolu vardır etrafınızda kulaktan dolma bilgilerle değilde Bursa Travesti bayanları ile iletişime geçerek kendinizi bu sorunlardan uzaklaştıra bilir ve değişik tatlar farklı fantaziler yaşayarak monoton seks hayatınızdanda kurtulmuş olursunuz.

Bursa Travestileri ile Yaptığınız ilişkinin Farklılıkları

Çoğu insanların kabullenilemez sex partnerleri olsalarda Travestiler gün geçtikçe daha çok tercih edildikleri gibi hizmetlerini son derece kaliteli ve son derece iyi vermekteler. Tercih sebepleri olmasının nedeni ise kimisi daha farklı heyecanlar ve fantaziler aradığı için kimiside kendilerini Travestilere daha yakın hissettikleri için.
Buraya daha bir çok sebep sığdıramıyacağımız gibi tercih edilen Travestiler farklı kimlikleri ve farklı tazları ile ve kişilikleri ile halen tam olarak kabul görmeselerde eskiye  tabi daha çok oranla yükselerek daha iyi yaşam standartlarında kaliteli hizmetlerini sürdürmektedirler.
Travestilerin farklılıkları ve  arasında en açık ve belirgin olan şüphesizki partnerlerine farklı bir şekilde yaşattıkları haz ve verdikleri hizmetlerdir. Örnek verecek olursak Bursa Travesti   bayanları ile ilişki yaşayan partnerler renkli kişilikli partnerlerin daha arzulu ve daha istekli sex yaşadığını sölüyorlar. Elbetteki bu önemli bir durum onları tercih eden partnerler açısından oldukça önemli bir nokta. Çünkü diğer tercihlerden şikayetçi olan partnerler yanlış partner seçimlerinde problem olarak belirttikleri  ücrete daha düşkün ve pasif yani kötü anlamda sex yaptıklarını ve zevk vermediklerini dile getirmişlerdi.  Çok daha az partner bulabildikleri ve sexse aç partnerlerini sexse doyurdukları için Bursa travesti  bayanları hizmetlerinde çok etkili oldukları göz önündedir.
Gerekli olan bütün kaliteli hizmeti verme ve ücretin karşılığını tam anlamıyla hakkını verme gibi iyi bir isim şekillendiren Bursa Travesti  bayanları farklı birliktelik ve farklı fantazilerin odağındadır. İster sex hayatında yaşamak istedikleri ve arzuladıkları isterse fantazi anlamında pişman olmadıkları gibi pişman olmadıklarını dile getiren partnerler bir dahaki tercih haklarınıda Bursa Travesti bayanlarından yana tekrar tekrar kullanıyorlar.
Farklı tercihlerden dolayı sürekli istenilen ve değişik bir tecrübe altarnatifi olduklarını kanıtlayan ve ispat eden Bursa Travestileri eğlence anlayışları ve gittikleri farklı mekanlardan dolayı partnerlerinden ayrılıyorlar.  Gittikleri eğlence merkezleri ve kimsenin tahmin edemiyeceği özel  eğlence adresleri  diğer sex hizmetleri sunan sex işçilerine göre daha iyi bilmeleri tercih edilen kişiler tarafından hayrete düşürüyor ve unutulmaz anları yaşayarak tadını çıkarıyorlar. Sürekli ve farklı kişiler  karekterleri değişik insanlar ile göz göze gelmeleri onları daha iyi sohbet ede bilen ve hoş vakit geçiren insanlar olarakda ayırıyor.
Doğru ve farklı ilişkiler farklı heycanlar yaşamak istiyorsanız sizlere unutulmaz anlar yaşatacak olan Bursa Travesti bayanları ile platformumuzda iletişime geçe bilir ve dilediğiniz sex hayatını tecrübe ederek sex hayatınızı canlandıra bilir ve farklı tecrübelerin sahibi olabilirsiniz.

Cinsel İlişkiye Girmek İçin Doğru Partner Bulmak

Cinsellik denildiği zaman hayatınızın en özel anları gözünüzün önüne geliyor belkide. O özel anlarınız gözünüzün önüne geldiği için ve düzenli bir ilişkinizin size bir çok olumlu şeyi getirdiğini biliyormuydunuz ? Hem fizyolejik açıdan hemde piskolejik açıdan sex hayatınız sizlere gizli bir reçete gibidir. Bazı özel sebeplerden dolayı bazende tam aradığınız kafa yapısında sizlere uygun  partner adayı bulamadığınız zaman sex hayatınızdan uzaklaşa biliyorsunuz ama bu  sizin için doğru bir düşünce değil.
En başta bir ilişki yaşadığınızda sizlerde genel olarak herkezde aynıdır bir diğer sex yapma isteğine davetiye çıkara bilir. Yapılan her sex sex deneyiminizi ve sex hayatınızı arttıra bilir. Vücutta salgılanan testesteron hormonu her nekadar cinsel isteğinizi fazlaca arttırsada sizin uzak durmanızda bir okadar sex hayatınızdan soğuta bilir. Bu durumda sizlerde Asexsüel bir durum hayat söz konusu ola bilir. Yapmaniz gereken tek şey cinsel hayatınızda sizlere güzel hitap edecek sizleri her anlamda rahatlacak doğru sex partnerinizi bulmanız gerek.
Dilden dile dolaşan şehir efsanelerini az çok sizlerde duymuşssunuzdur ama bire bir yaşamamışssınızdır çünkü bu olay her kimin başına gelse kalp krizinden gittiği söyleniyor ilişkiler sırasında aşırı heycandan  kalp krizi geçiren ve tahtalı köye giden çok oluyormuş şehir efsanelerine göre ama aslında tam tersi bu durum için. Normalde sex hayatı düzenli bir şekilde yürüyor ise haftada 4 kez düzenli olarak ilişkiye giriyor ise kalp krizi riskini  yüzde elli şeklinde bu riski düşürüyor.  Bu da  yarı yarı kalp krizi geçirme riskini azaltır ve kalp sağlığınız için kesinlikle önemlidir.
Bir çok Travesti bayanı ve normal bir bayan olarak sex hayatı onların güzelliklerine güzellikler katıyor. Bu kesin bir sonuç olmamasına rağmen olumlu yönlerde bir çok araştırmalara sebep olmuştur. Bu durumun tam tersini düşünen bir çok insan araştırmasında vardır. Şöyle düşünecek olursak bir çok kas ve sinir kordineli bir şekilde çalışarak vücudumuzun düzenli sex yaparak forma girmesine sebep oluyor. Stres sorunumuza ve son derece güzel rahatlamamıza çözüm oluyor.  Partnerimizi istediği gibi rahatlattığımızda kendimize olan öz güvenimiz oldukça yüksek oluyor. Salgılanan testesteron sıvılarımız kemiklerimizin oldukça güçlenmesine sebep oluyor. Buda düzenli bir sex hayatımızın olması bizim oldulça güzelleşmemizi sağlıyor demektir. Düzenli olarak cinsel ilişkiye girmenin bir çok yararları vardır yukarıda paylaştığımız videodanda göre bilirsiniz.

Travesti Doktoru Brezilyada Kültür Gücünden Söz Ediyor

Brezilya ülkesinde Travesti olmak pekte kolay değil. Bundan bir kaç yıl önce durum dahada sürdürülmez bir hal aldı. Aynı cinsten biriyle cinsel cazibe alın ve hatta tanıdık hor, profösyönel kısıtlamalar piskolejik veya fiziksel olarak toplumsal şiddet ima olarak bir kadının en cesur hareket, olduğu gibi giyinmek.
İlk Travesti doktor Brezilyada Luma Nogueira de Andrade bir etkinlikte cinsiyet oluşturmak için tartışma masasına konuk oldu ve 2012′ de tezini savundu Mato Grosso Federal Üniversitesi meydana geldi. Bugün, Luma Redemption Lusophone Afrikalı-Brezilya uluslararası Entegrasyon Üniversitesi profesör ve hatta ilk travesti bir federal concursada oldu. Hatta kurum ülkeler ve özellikle afrika ülkeleri konuşan brezilya ve portekiz topluluk üyesi diğer ülkeler arasında entegrasyona katkıda bulunmak ve bölgesel olarak kalkınma ve kültürel olarak bilimsel, eğitimsel paylaşımlarının teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.
Unilab nedenle farklılıkların yakınsama bir aşamadır. “Biz düşünce diğer yollar ile temas var. Biz bir yaşam laboratuvarda yaşayan ve nefes sonuna kadar, “araştırmacı sık sık Afrika ve Asya’dan gelen öğrenciler alır ekliyor.
Açıklama boyunca, araştırmacı tüm iyi sosyal bilimler alanında bilinen kuramsal temelleri Michel Foucault’nun metinler, Gilles Deleuze, Félix Guattari’nin, özellikle İletişim olarak vardı. Onun ders boyunca, o kültürün gücünü dikkat çekti.
Kültür güç – kültür bir iktidar biçimi yeni bir şey değil olduğu unutulmamalıdır. Ama nasıl cinsiyet çeşitliliği yaşadığı önyargı ile bu birleştirmek için?
Luma Nogueira o Brezilya hatırlar – ve batı dünyası – Hıristiyanlık merkezli ve kültür etkilerinin sırayla, colonizer düşünce gelen muhafazakârlık ile bağlantılıdır, düşünme yolu, kalkarken biter. “Bize arzu, zevk ne yapar, bir eğitim var. Biz hayvanlar gibidir, ve doğumdan önce, biz düşündük, tüm anladım. ” Bir örnek olarak, Luma birisi bir kıyafet giyer zaman, o ya da değil gibi olacak kim olduğunu bilmek bahseder. Her şey hazır ve vergi gibi doğmuş olanların değil, diğer olasılıkları oportunizadas.
Konu o istemiyor, böylece araştırmacı değerlendirilirken, tüm kültürel konuyu işletilmektedir. Hiçbir farklı olurdu Cinsellik. Kurallar düz duruş bebek oynamak isteyen çocuklar için tehdit olduğunda olarak, baştan uygulanır. Onlar reddedilir çünkü Böylece, bu ortamda yetişen konu bu olanakları anlamak olmayacak. “Orada bu eğitim olacak ve uymayanların, cezayı yaşayacaktır” diye ekliyor. Doktora, dolayısıyla anlayış bizim eksikliği biz farklı bir şey karşılaştığınızda.
Rasyonel şiddet – eleştirel nüfusun “irrasyonel” sınıflandırması Profesör Luma eşcinsellere yönelik şiddet adam vermek eğilimindedir. “Bu tam tersi. Bu hepimiz eşit, son derece rasyoneldir. Bu bizimkiyle aynı olmayan bir mantığı var, ama bu onun düşünce değil anlamına gelmez. ”
Hiçbir şey yapılabilir sanki şirket suçlu irrasyonel olduğunu söylüyor andan itibaren doktor, için, olduğunu. Eğer saldırgan eylemler bilinçli olduğunu fark olduğunda, bu pozisyonda bir anlayış ücret ve bunu değiştirmek için eylemleri arayacak.
Luma, örneğin tutuklandı gereken bir suç işlemek zorunda değilsiniz, bir travesti değerlendirir. “Bu standart içinde, bu düzen içinde çalışmaz çünkü Vücudunuz bir ihlalidir.” O Veronica Bolina polis tarafından vurulduktan sonra sakat bir yüzü vardı travesti olayını hatırlıyor.Veronica yaşlı komşu öldürmeye çalışmakla suçlanan ve ardından önyükleme Sao Paulo’da bir polis karakolunda bir jailer kulağına sokması olduğunu. “Hatta bir şey bozulma gösteren yapım, Veronica diğer vatandaşlarla aynı tedaviyi vardı, ama kendisi ihlal, bir bozukluk, bir hukuksuzluk olduğu için vermedi olabilirdi.”
Araştırmacı, okul sorununu çözme anahtarı olmadığını ekliyor. “Anahtar topluma olduğunu. Toplumun dönüşümü o okulda değişim olmaktadır olmasıdır. Kurum, toplumun arzusunu oynayacak. Anti-Homofobi kiti okullar bünyesinde geliştirdiği varlık değildir nedeni budur. ”
Ama Luma bugün bu farkın varlığı için şimdiden daha açıklık vardır görüyorum. “Kültür değişir. diğer yönleri ve diğer şekillerde eşlik ve diğer olasılıkları üretecektir düşünüyorum yol, “diyor. ( Alıntıdır )

Toplum Dışı Hayatlar

Eş cinsellere karşı olan toplumda görülmelerine yada aynı toplum içerisinde nefes almalarına bile tahamul edemeyen insanlar Travesti, Transeksüel gibi eşcinsel insanları toplumdan dışlayarak onları nasıl bir hayata ittiklerinin farkında değiller.  Siz kabul etsenizde zaten kabul etmeyeceksiniz bu insanlar toplumda dışlanmayacaklar normal insanlar gibi hayatlarını sürdürecekti normal bir işe yaşantıya sahip olacaklardı bu insanlarında bir takım yaşatıları ve hormonsal olarak yönelişleri hayatın bir takım parçasıdır.  Kendi hayatlarını nasıl yönlendireceklerini birilerine sormaları yada cinsel tercihlerinde birilerinden akıl almaları gerekmiyor. Bu insanları toplumdan dışlamanız onların hayatlarında büyük etkilerde bulunmanız anlamına gelir sizin bu insanları toplumdan dışlayarak sizleri iyi onlarıda kötü yapmayacağını biliyorsunuzdur umarım ?  Doğuştan gelen bir durum olduğununda farkına varmanız gerek empati kurarak düşünseniz onların yerine kendinizi koysanız ve benim başıma gelse acaba ben nasıl yaşardım diye düşünseniz böyle bir toplumda ? hak vereceğinize eminim öylede olmalı zaten kişisel yönlenmelerden cinsel seçimlerden yada doğuştan gelen bir durum olduğundan insanlara ön yargı ile bakılmamalı ve onları oldukları gibi kabul etmeli topluma kazandırılmalı.  Burada zarar verme değil insan değerlerine zarar verme söz konusudur toplumsal dışlamanın bu insanları sadece bir kişiye zarar vermiyorsunuz bütün insanlığa zarar veriliyor cinsel tercihlerinden dolayı dışlanan insanların yaşamlarını engelliyor ve onları toplumdan dışlayarak başka hayatlar yaşamaya yönlendiriyorsunuz örneğin: iş bulamadıkları zaman normal insanlar gibi yaşayamadıkları zaman sosyal güvenceleri olmadığı zaman para kazanamadıkları zaman kendilerini istemeye istemeye fuhuşa yönlendiren Travestileri hor görüyorsunuz bu insanları fuhuşa yönlendiren toplumun Travestileri cinsel seçimlerinden dolayı dışlamalarıdır aslında herkez insanlığa verilen değerler içerisinde sevgi saygı ve kabulleniş şeklinde yaşasa bu insanlarda mağdur olmayacak ve bütün normal insanlar gibi haklarına sahip bir şekilde yaşayacak ve sağda solda para kazanmak için amcası yaşında insanlarla birlikte olmayacak kim isterki zaten kendinden büyük insanlarla ilişkiye girmek ? kim böyle bir durumu kabullenir ama işte insanların bir şekilde yaşaması gerek  hakları ellerinden alındıysa bu durumda yaşamak için mücadele ediyorlar ve onun bunun ağız kokularını çekiyorlar amcası yaşındaki adamlarla istemeye istemeye birlikte oluyorlar mağdur olmak böyle bir durum işte. Bazı ülkelerde eşcinsellerin evlene bilmeleri için yeniden kanun çıkarıyorlar sevgi saygı ve barış içinde bütün insanlık adına verilen değerlerin kötü anlamda çizgi dışına çıkmaması ve insanların birbirlerine ne olursa olsun verdiği değeri koyuyor ortaya. Yada bazı ülkelerde aynı bizim ülkemizdede olduğu gibi bunlar nasıl insanlar erkek erkeğe ilişkiye girermi gibi sözler söleyerek toplumdan dışlanıyor işte toplum dışı hayatlar bu şekilde başlıyor. Kim ne derse desin ortada değiştirilemez bir gerçek var ama doğuştan ama hormonları yüzde seksen bayan olarak doğan erkeklerin cinsel seçimleri ile gerçekleşen gerçekler var bunları değiştiremezsiniz. Bu evrenin yaradılışı böyledir insanlıkda bunlar ola biliyorsa doğadada var bu gerçekleri göz önüne getirmelisiniz herzaman yaradılışları sorgulamamak ve onları oldukları gibi kabul etmek gerek diyelimki kabul etmiyor bu yaradılışları onaylamıyorsunuz değilmi ? Güzelim çiğdemlerin içinde baldıran otlarının ne işi var ? Yolup atsana deve dikenlerini zambak tarlalarından. Doğa böyleyse sende böylesin demektir olduğun gibi evreni yaradan her kimse insanlarıda yaradan böyle yarattı bunları kabullenmek gerek bunlar seçilen hayatlar yaşam tarzları oldukları gibi olduğu için böyle bunlar değişemeyen gerçeklerdir. Travesti ve Transeksüel gibi insanlarıda yaradan böyle yarattığı için bu şekilde bu insanları kabul etmek ve onları bu toplumdan dışlamak yerine topluma kazandırmak ve iş sahipleri yapmak normal insanlar gibi bütün normal yaşayan insanlar gibi onlarıda toplumda sevgi saygı çerçevesi altında kabullenmek insan değerlerini bir çıta daha yükseltecektir saygılar.

« Older Entries